skip to Main Content

BON TURYSTYCZNY 500+

BON TURYSTYCZNY 500+

Pandemia koronawirusa i związane z nią zahamowanie gospodarki, uszczupliły budżety wielu polskich rodzin. Aby wspomóc realizację wypoczynku najmłodszych polskich obywateli, rząd przygotował projekt wakacyjnego wsparcia. Dowiedz się komu należy się bon turystyczny 500 +, jak można go wykorzystać oraz w jaki sposób pomoże Ci w tym wakacyjny ekspert.

Dla kogo jest bon turystyczny 500+?

Temat bonu turystycznego od miesięcy rozgrzewał opinię publiczną. Dzisiaj wiemy o nim już właściwie wszystko- dofinansowanie w kwocie 500 zł w formie elektronicznego bonu otrzymają wszystkie dzieci poniżej 18 r.ż. Dla rodzin z dwójką dzieci oznacza to dodatkowy tysiąc złotych na letnie wydatki, a dla rodzin wielodzietnych to potężny zastrzyk finansowy na wakacje. Uzyskanie bonu jest proste- wystarczy złożyć wniosek korzystając z Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Po weryfikacji danych bon zostanie aktywowany i będzie można go używać jako środka płatniczego, podobnie jak karty kredytowej. Co istotne, termin ważności voucheru upływa dopiero w marcu 2022 r., co oznacza, że na jego realizację jest bardzo dużo czasu. O skali pomocy najlepiej świadczą liczby- na bon przeznaczono aż 3,5 mld złotych z budżetu państwa!

Na co można przeznaczyć bon turystyczny?

Możliwości wykorzystania voucheru jest wiele- począwszy od zakupu noclegów aż po zorganizowane imprezy turystyczne odbywające się na terenie kraju. Nie oznacza to jednak wielogodzinnych poszukiwań ofert w internecie oraz sprawdzania opinii o obiektach na forach i grupach internetowych. Bony można realizować w biurach wakacyjnego eksperta, bo choć jesteśmy kojarzeni z wyjazdami zagranicznymi i przygodami na krańcach świata, mamy w swojej ofercie także wyjazdy do niesamowitych miejsc w Polsce i wiemy co zrobić, by wakacje w kraju były niezapomniane.

Jak działa bon 500+?

Wakacyjni eksperci współpracują z wieloma sprawdzonymi organizatorami turystycznymi, którzy w swojej ofercie dysponują ciekawymi propozycjami wypoczynku w Polsce- począwszy od obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży, przez pobyty wypoczynkowe w ośrodkach nad morzem, jeziorami oraz w górach, agroturystykę, aż po hotele miejskie, które umożliwią poznanie rodzimych aglomeracji. Lista organizatorów, którzy dołączyli do programu bonu turystycznego jest weryfikowana przez Polską Organizację Turystyczną, a katalog firm będzie niebawem dostępny w internecie.
Bony mogą być zrealizowane w różnoraki sposób- dzieci mogą jechać na obozy i kolonie, albo na wakacje mogą wybrać się całe rodziny. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości oraz ofertom firm z jakimi współpracujemy, możemy pomóc w wyborze optymalnego rozwiązania. Wakacyjny ekspert doradzi, dobierze odpowiednią ofertę oraz obejmie swoją opieką tego rodzaju wyjazdy.

Artykuł dodano dnia 31.07.2020. Po zawsze aktualne informacje zapraszamy do wakacyjnych ekspertów.

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Back To Top