skip to Main Content

Lecisz na wakacje 2021? aktualne warunki podróżowania

Lecisz Na Wakacje 2021? Aktualne Warunki Podróżowania

wybierasz się na wakacje 2021?

Lato 2021 właśnie się rozpoczęło. Covid nie popsuje planów wakacyjnych, jak to zrobił w poprzednim sezonie, gdyż poszczególne destynacje czekają już z otwartymi ramionami na turystów.

Wiadomym jest, że każdy kraj wprowadza swoje zasady wjazdowe, a wszystko po to, by jak najbezpieczniej tegoroczne wakacje przebiegły.

aktualne warunki podróżowania 2021.07.03

Wakacyjni Eksperci są również przygotowani na sezon 2021. Przepisy wjazdowe, zasady sanitarne na miejscu, dokumentacja, jaką należy posiadać lecąc na wakacje…. te wszystkie informacje są przez nas na bieżąco śledzone. Każdy, kto powierzy przygotowanie swojej oferty urlopowej Wakacyjnemu Ekspertowi może być pewnym, że otrzyma 100%  rzetelnej informacji, jak powinien przygotować się do wyjazdu.

zobacz jakie zasady wjazdowe obowiązują w poszczególnych krajach

aktualne warunki podróżowania 03.07.2021

podróże wróciły!

Przyzwyczailiśmy się już trochę do tych nowych zasad funkcjonowania i pandemia nie jest nam już tak straszna jak rok temu. Wracamy do podróżowania, bo jest ono nieodłączną częścią naszego życia.

ubezpieczenie podróży

Wakacyjni Eksperci robią wszystko, by Turyści czuli się mocno zaopiekowani. Poza tym, jakie zasady wjazdowe obowiązują w danym kraju, wiele uwagi przywiązujemy również do tematu ubezpieczeń. Przed pandemią niespecjalnie dużo czasu było temu poświęcane. Najczęściej temat był omijany przez Klientów lub traktowany na zasadzie takiej, że „jakieś ubezpieczenie w cenie wyjazdu przecież jest”. Teraz mocno wbijamy do głów, że ogromnie ważnym jest, by poświęcić chwilę i zastanowić się nad tym, czy podstawowe ubezpieczenie zawarte w cenie wyjazdu jest wystarczające.

dobierz najlepszy wariant ubezpieczenia

Przedstawiając różne warianty, które można dokupić, okazuje się, że bardzo często następuje decyzja, by rozszerzyć zarówno ubezpieczenie podczas wakacji jak i zabezpieczyć się ubezpieczeniem od rezygnacji. Te świadome decyzje powodują, że zarówno nasi Klienci jak i my śpimy spokojniej. Przecież wakacje to czas relaksu i wypoczynku po całym roku ciężkiej pracy.

Życzymy Wam wszystkim cudownych i beztroskich wakacji. Powierzajcie przygotowanie Waszych urlopów WAKACYJNYM EKSPERTOM, a my dołożymy wszelkich starań, by były tak cudowne i beztroskie jak przed pandemią. Wybierając biuro Wakacyjnego Eksperta, żadne przepisy i zasady wjazdowe Was nie zaskoczą.

Zatem… dokąd w tym roku na wakacje??? 🙂

Sprawdź więcej porad wakacyjnych ekspertów tutaj

Artykuł dodano dnia 18.05.2021. Uaktualniono 05.07.2021

Po zawsze aktualne informacje zapraszamy do wakacyjnych ekspertów.

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Back To Top