skip to Main Content

Gdzie polecisz na Last Minute? aktualne warunki podróżowania

Gdzie Polecisz Na Last Minute? Aktualne Warunki Podróżowania

Nie wiesz gdzie można polecieć na wypoczynek „last minute” ? nie wiesz który kierunek jest dostępny i jakie aktualnie obowiązują wymogi dla podróży ?  Poniżej prezentujemy kompleksowe zestawienie informacji w którym znajdziesz odpowiedź na powyższe pytania.

Pamiętajcie Wakacyjni Eksperci zawsze są na bieżąco z rozporządzeniami i dostępnymi ofertami!

Sprawdź więcej porad wakacyjnych ekspertów tutaj

Artykuł dodano dnia 18.11.2020. Po zawsze aktualne informacje zapraszamy do wakacyjnych ekspertów.

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Back To Top