skip to Main Content

Aplikacja Wakacyjny Ekspert

Aplikacja Wakacyjny Ekspert

WAKACYJNY EKSPERT TWOJA PODRÓŻNA APLIKACJA

Jako Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych uruchomiliśmy po wielu miesiącach prac aplikację Wakacyjny Ekspert. Można ją pobrać poprzez sklep internetowy Google Play lub App Store.

APLIKACJA AGENTÓW TURYSTYCZNYCH

Jest to jedyna na polskim rynku aplikacja, z której mogą korzystać agenci turystyczni. Wprowadzają do niej rezerwacje, które zawarli ze swoimi klientami bez względu na to, który z touroperatorów jest organizatorem wyjazdu.

WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU

W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas bardzo chętnie korzysta z wielu tego typu udogodnień na swoim smartfonie, to wspaniałe narzędzie do kontaktu posprzedażowego biura podróży ze swoim klientem i klienta z biurem.

WAKACYJNY EKSPERT APP

Turysta instalując aplikację ma nieograniczony dostęp do swoich rezerwacji, dokumentów i komunikatów, które przesyła sprzedawca.

W aplikacji znajdzie również informacje o aktualnych warunkach wjazdowych oraz wskazówki, jak dobrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne do swoich potrzeb.

Na kilka dni przed dopłatą na ekranie telefonu pojawi się komunikat przypominający o terminie płatności, a przed wylotem o tym, by sprawdzić aktualne godziny wyjazdu. Aplikacja umożliwia szybko kontakt klienta z biurem poprzez mail lub telefon.

Aplikacja już działa i turyści zaczęli z niej korzystać. Pierwsze opinie, które można przeczytać są bardzo pozytywne. Widać, że odzew ze strony klientów biur jest bardzo dobry.

Sprawdź więcej porad wakacyjnych ekspertów tutaj

Artykuł dodano dnia 01.04.2022

Po zawsze aktualne informacje zapraszamy do wakacyjnych ekspertów.

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Back To Top