skip to Main Content

Powrót na Rodos cz. 2

W poprzednim wpisie (Powrót na Rodos cz. 1) opisaliśmy Wam jak wyglądał powrót Wakacyjnych Ekspertów. Dzisiaj czas na premierę naszego wideo dziennika z wyjazdu.

Wakacyjny Ekspert to sieć ponad 200 biur agencyjnych w całej Polsce. Znajdźcie swojego eksperta w swojej okolicy:

  • Jak wyglądał lot?
  • Czego spodziewać się na miejscu?
  • Jak wyglądają procedury bezpieczeństwa COVID-19?

O tym opowie Wam Olek Kramarz, jeden z Wakacyjnych Ekspertów:

Odwiedzajcie kanał Wakacyjnego eksperta na platformie Youtube!

bezpieczeństwo

Wakacyjni eksperci to członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych (OSAT) - jedynej agencyjnej organizacji w Polsce. OSAT zrzesza tylko agentów z doświadczeniem w branży, nieposzlakowaną opinią wśród touroperatorów i klientów, przestrzegających najwyższych standardów obsługi i bezpieczeństwa.

wiedza

Fachowa wiedza to najważniejsza "oferta" jaką ma do zaprezentowania Wakacyjny Ekspert. To właśnie wszechstronna turystyczna wiedza wyróżnia na rynku naszych specjalistów od podróży - wybiorą odpowiedni hotel, kierunek i termin dla najlepszej podróży.

doświadczenie

Wakacyjni eksperci to tyko i wyłącznie biura, które działają na rynku już od kilku lat i mogą wykazać się odpowiednimi referencjami od klientów, touroperatorów i innych Wakacyjnych Ekspertów. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na wiedzę i kompetencje sprzedawców oraz zadowolenie klientów.

Back To Top